BO ESTETİK olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bir diğer hizmet olan 2. el medikal estetik cihazlara buradan ulaşabilirsiniz. 16 yıllık estetik sektörü geçmişimiz sayesinde oluşturduğumuz seçkin portföyümüzün çok iyi kondisyondaki cihazlarını yeniden değerlendirilmek üzere BO ESTETİK bünyesine alıyoruz.

Yeni yatırım yapacak olan estetik klinikleri için temiz ve güvenilir 2. El Estetik cihazların, tüm kontrolleri ve bakımlarını yaparak teslim ederken ayrıca sistemlerin teorik ve pratik eğitimlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini de sunuyoruz.

2. EL BTL Exilis Elite

FOKUSLU RADYOFREKANS + ULTRASON SATEN YÜZ GERME VE SATEN VÜCUT GERME CİHAZI

2. EL BTL EMSELLA

INKONTİNANS VE CİNSEL PERFORMANS İÇİN PELVİK TABAN KAS ÇALIŞTIRMA CİHAZI

2. EL BTL PROTEGE ELITE

SATEN YÜZ GERME CİHAZI

2. EL BTL LYMPHASTIM

ÖDEM ATICI DOLAŞIM DÜZENLEYİCİ LENF DRENAJ SİSTEMİ

Burçin Özbulut
Burçin ÖzbulutBO ESTETİK Kurucusu

Neden 2. El cihaz alırken BO ESTETİK ile çalışmalıyım?

16 yıllık sektör tecrübemiz ile kendi bünyemize aldığımız sistemlerin, teknik ve görsellik açısından çok iyi durumda olmalarının yanı sıra satış sonrası sunduğumuz kapsamlı hizmet ile alacağınız 2. el cihaz için “acaba” sorularınızı ortadan tamamen kaldırıyoruz. Acaba teknik sorun yaşar mıyım? Acaba cihazın detaylı eğitimini alabilir miyim? Acaba bu cihaz benim kliniğim için uygun mu? Acaba bu cihazın tanıtımı için materyaller bulabilir miyim? gibi tüm sorularına tek bir yanıt veriyoruz. Sizlere sadece 2. el cihaz değil tecrübemizle harmanladığımız hizmetlerimizi sunuyoruz.