Doktorlar, Diyetisyenler, Estetisyenler, Medikal Cihaz Firmaları  ve Danışanlar için Yenilikçi, Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

16 yıllık estetik sektörü tecrübemiz ile uluslararası medikal cihazlar alanındaki deneyimlerimizi harmanlıyor, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik teknolojileri doğru finansman yöntemleri ile konumlandırmanızı sağlıyoruz.

Uygulama yaptırmak isteyen danışanlar için; ihtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin doğru şekilde tespit edilmesini amaçlıyor ve estetik teknolojileri ile ilgili her uygulamada tarafsız ve doyurucu bilgilendirmeler ile kendiniz için en iyi ve güvenilir uygulamaları bulmanızı sağlıyoruz.

Estetik teknolojileri alanında çalışan ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmalar için; cihazlarının doğru analiz edilmesi, en etkili sonuçları elde edebilmeleri için mükemmel şekilde kullanılması ve doğru kullanıcılar ile buluşturularak marka değerinin oluşmasını ve korunmasını amaçlıyoruz.

Danışmanlık  Verdiğimiz Alanlar

Klinik marka değeri oluşturma ve geliştirme, klinik personeline özel eğitimler, kliniğinizin ihtiyaçlarına uygun doğru cihaz seçimi ve parkur oluşturma, doğru fiyat ve finansman yöntemleri ile cihaz satın alma veya kiralamanın sağlanması, kısacası kliniğinizin ihtiyacı olan her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Estetik cihaz teknolojileri alanında kişiye özel uygulamaların seçimi ve bu uygulamalar hakkında detaylı bilgilendirilme yapılması, ilgilenilen teknolojik yöntemlerin uygulamasına yönelik danışanların bilmesi gereken tüm detayların tarafsız şekilde aktarılması, kişiye özel teknolojik uygulamalar bütünü planlanması ve maksimum etkinliğin alınmasının sağlanması ile zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Cihazların teorik ve uygulamalı detaylı eğitimleri, klinik içerisinde cihazlara özel satış eğitimleri, ekip güçlendirmeye ve işbirliğini arttırmaya yönelik eğitimler ile sunduğunuz hizmetlerin alt yapısını güçlendiriyoruz.

İsterseniz mevcut estetisyeninizi kurumunuzun ihtiyaçlarına göre geliştiriyoruz, isterseniz ihtiyaçlarınıza en uygun donanıma sahip estetisyeni kurumunuzla buluşturuyoruz.

Estetisyenler için; kendilerini geliştirebilecekleri ve sektörün ileri gelen klinikleri ile çalışabilecekleri eğitimleri almalarını ve doğru kliniklerde kariyerlerini geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Team work discussion

100%

Repütasyon

Türkiye’nin en iyi klinikleri en iyi doktorları ile yıllardır birlikte çalışıyoruz.

#1

16 Yıllık Sektör Deneyimi

14 farklı distribitörlük 70 den fazla farklı cihaz eğitimini tamamladık.

150+

Klinik

Toplam 52 ilde en az bir klinik ile çalıştık.

We boost our clients to get more sales

Büyüme Potansiyellerinizi Optimize Ederek Her Yönden Karlılığınızı ARTTIRIYORUZ

Kliniğinize özel işletme danışmanlığı ve karlılık çözümleri sunuyoruz.

Kısa Özgeçmişimiz

Winner Seo Master

300’den fazla estetik kliniği iş birliği.

Top Social Media Agencies

500’den fazla cihaz kurulumu ve eğitimi.

Fastest Growing Abstract Solution Providers

60’dan fazla kongre ve seminer katılımı.

Award National

20’den fazla medikal estetik cihazları alanında yurtdışı eğitim katılımı.

Müşterilerimizin Büyüme Potansiyellerini Kliniklerine Özel Optimize Ederek Karlılıklarını Arttırıyoruz.

Biz Gerçek Bir Ortağız

Tüm çözüm süreçlerini birlikte tamamlıyoruz. Önce klinik konsültasyonunuzu raporluyor sonra ihtiyaçlarınızı birlikte kararlaştırıyoruz. Sizler için en uygun koşullarda en güvenilir cihazları almanızı sağlıyoruz.

Özel Süreçler

En şeffaf cihaz karşılaştırmalarını sizler için çıkartıyor, klinik çalışmalar ile birlikte piyasa değerlerini karşılaştırıyor ve sizin için en ideal olanıları birlikte buluyoruz.

Daha fazla HİZMET mi arıyorsunuz ?

“Kliniğimin her aşamasında gerek danışmanlık gerekse en iyi medikal estetik cihazlarıyla buluşmamı sağlayan BO ESTETİK ailesine teşekkür ediyorum.”

Feriha Kantemür

Uzman Diyetisyen

“Her zaman sizden beklenenin ötesine geçtiğiniz için şahsım adına teşekkür ederim. İşiniz ve adanmışlığınız olağanüstü, sizi gerçekten takdir ediyorum. Sonsuz güven ve tutkuyla her zaman BO ESTETİK ailesini destekliyor ve birlikte çalışmaya devam ediyor olacağım.”

Pınar Demirdağ

Endüstri Müh. & Uzm Estetisyen

ESTETİK İŞ ORTAĞINIZ

ozbulut@boestetik.com

0543 406 86 83